modlitby

Modlitba Galahadova

Milovaný druh čistého srdca… vydrž, drž sa v tele, telo je posvätný nástroj, pripravuj ho na svadbu, mystickú svadbu, Muž a Žena, Jedna bytosť, nežný Kristus, Grál, Biele slovo. Drž sa v tele, prejdi jeho vlnami … smútok a radosť sú súčasťou cesty ku Kristovmu Grálu.

Telo je nádoba, ktorá Ho prijme … kto udrží vedomie v tele a zároveň ním hladí nebesá … kto vyčistí nádobu, urobí ju uvoľnenou, jemnou, citlivou a zároveň nič netúžiacou, kto pochopí bytie v strede protikladov chcenia a ne-chcenia, kto sa zjaví sám, osamelý pred hrôzou a krásou sveta, kto sa ocitne prázdny v tele, s horiacim srdcom, ako čistá čaša so znamením Ohňa … toho navštívi Grál ako najsvätejší Hosť. Ten nájde liek pre ubolenú Zem.

Hľadajúci … Nositeľ … milovaný … vedomý tela, srdca, zeme a neba … to je pre teba impulz. Zostaň v tele, vydrž jeho energie … sú súčasťou Grálu Zeme. A hľa uvoľnený … mierny … prijíma svätý Grál v budúcnosti … srdce a svetlo pre tvoje terajšie dni, brat môj, srdce a vedomie tela … veľké Svetlo pre budúcnosť…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s